Caracteristici generale
| Putere | 25 W |
| Timp de încălzire | 30 s |
| Temperatură maximă | 220 °C |
| Ionizare | da |
| Înveliş plăci | ceramică ,
turmalin |
| Cablu rotativ | da |
| Lungime cablu alimentare | 1.8 m |
| Sistem blocare cleşti | da |
| Greutate | 315 g |
| Culoare | negru |
| Altele | Accesorii: pentru îndreptare, crearea de ondulații mari și mici, pentru bucle 3D |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vitek |
| Cod EAN | 6971764323602 |
Specificațiile și imaginile produsului Placă de îndreptat părul Vitek VT-8437 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.