Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscată ,
umedă |
| Alimentare | priza |
| Putere | 1200 W |
| Puterea maximă de aspirație | 180 mbar |
| Capacitate recipient | 18 l |
| Material carcasă | plastic |
| Lungime furtun | 1.5 m |
| Priza p/u scule electrice | nu |
| Lungime cablu | 4 m |
| Greutate | 4.7 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Villager |
| Cod EAN | 8605032616469 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator industrial Villager VVC 18 HU sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.