Caracteristici generale
| Tip | de la distanță |
| Tip control | telecomandă |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 220 V |
| Numărul de poli | 2 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 23 А |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Rama inclusa | da |
| Materialul cadrului | plastic |
| Materialul corpului | plastic |
| Numarul de taste | 4 |
| Metoda de ficsare | surub |
| Instalare | deasupră |
| Numarul de doze | 1 |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 61х44х24 mm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985530291 |
Specificațiile și imaginile produsului Intrerupator Horoz 1050010001 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.