| Tip | pe podea |
| Înălțime | 500 mm |
| Lungimea | 140 mm |
| Lățimea | 140 mm |
| Tipul lămpii | LED |
| Max. puterea lămpii | 2 W |
| Temperatura de lumina | 4000 K |
| Fluxul de lumină | 275 lm |
| Tip dulie | LED |
| Gradul de protecție | IP65 |
| Material al plafonului | plastic |
| Culoarea caroseriei | negru |
| Culoarea plafonului | negru |
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985561837 |









