Caracteristici generale
| Tip | simplu |
| Tip control | buton |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 250 V |
| Numărul de poli | 2 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 16 А |
| Grad de protecție | 44 IP |
| Materialul cadrului | plastic |
| Iluminare nocturna | nu |
| Materialul corpului | plastic |
| Numarul de taste | 1 |
| Metoda de ficsare | surub |
| Instalare | deasupră |
| Socluri incorporate | 1 |
| Numarul de doze | 1 |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 125х76х51 mm |
Alte informații
| Producător | Horoz |
| Cod EAN | 8680985560335 |
Specificațiile și imaginile produsului Intrerupator Horoz 112100000301 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.