Caracteristici generale
| Tip | cruce |
| Tip control | buton |
| Scop | lumina |
| Voltaj | 230 V |
| Numărul de poli | 2 P |
| Frecvență | 50 Hz |
| Curent electric | 16 А |
| Grad de protecție | 20 IP |
| Rama inclusa | da |
| Materialul cadrului | plastic |
| Iluminare nocturna | nu |
| Materialul corpului | plastic ,
metal |
| Numarul de taste | 1 |
| Metoda de ficsare | surub |
| Instalare | ascuns |
| Diametrul manșonului de montare | 60 mm |
| Numarul de doze | 1 |
| Numar de intrerupatori | 1 |
| Marimea | 90х90х45 mm |
Alte informații
| Producător | Ovivo |
| Cod EAN | 8699310207691 |
Specificațiile și imaginile produsului Întrerupător Ovivo Loft 404-010201-214 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.