| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 52 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Putere | 230 W |
| Putere iluminare | 2x2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 51.8x28.8x25 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Backer |
| Cod EAN | 2009997937441 |









