| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 500 m³/h |
| Putere | 130 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 55 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.5x46.5x19.8 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bauer |
| Cod EAN | 2009997948089 |









