| Tip aparat | frigider cu 1 camerа |
| Amplasarea congelator | fără congelator |
| Tip de control | mecanic |
| Capacitate frigider | 246 L |
| Sistem dezghetare frigider | automată |
| Rafturi | sticlă |
| Numărul de rafturi | 5 |
| Ladă pentru legume și fructe | 1 |
| Agent frigorific | R600a |
| Clasa de eficiență energetică | A+ |
| Consumul de energie pe zi | 0.36 kWh/24 h |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Mânere | ascunse |
| Clasa climatica | ST |
| Înălţime | 143 cm |
| Lăţime | 54.5 cm |
| Adâncime | 55.5 cm |
| Culoare | alb |
| Greutate | 36 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bauer |
| Cod EAN | 2009997918600 |





























