| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 70 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 590 m³/h |
| Putere | 170 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 74 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 70x28.2x34.5 cm |
| Greutate | 11 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Bosch |
| Cod EAN | 4242005475650 |









