| Tip hota | șemineu |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | electronic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1000 m³/h |
| Putere | 220 W |
| Putere iluminare | 2x1 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 73 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x50x66-104 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9.71 kg |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009997913612 |









