| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 50 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 2 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 620 m³/h |
| Putere | 65 W |
| Putere iluminare | 1x2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 35 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 63 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 50x43x17.6 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm, 15 cm |
| Țară producătoare | Turcia |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.27 kg |
| Producător | Fabiano |
| Cod EAN | 2009997398228 |









