| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | sensor |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 450 m³/h |
| Putere | 131 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 71 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x29x17 cm |
| Greutate | 7.1 kg |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8.3 kg |
| Producător | Gorenje |
| Cod EAN | 3838782388484 |









