| Tip hota | incorporabila |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 182 m³/h |
| Putere | 85 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 65 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.8x29x13.7 cm |
| Greutate | 4.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Hansa |









