| Tip hota | standard |
| Lăţime | 90 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 304 m³/h |
| Putere | 120 W |
| Putere iluminare | 2x2 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 90x50x15 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Heinner |









