| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 50 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare , recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 3 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 700 m³/h |
| Max. performanță EN 61591 | 325 m³/h |
| Putere | 220 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 61 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 49.6x27.6-45x17.8 cm |
| Diametru tub de evacuare | 15 cm |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mastercook |
| Cod EAN | 2000103334017, 4841924005797 |









