| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | mecanic |
| Capacitate de absorbtie | 344 m³/h |
| Nivel de zgomot minim | 58 dB |
| Nivel de zgomot maxim | 72 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.5x30x22.5 cm |
| Greutate | 6.5 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800173801056 |









