| Tip hota | înclinată |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | recirculare , evacuare |
| Control | electronic |
| Display | da |
| Telecomandă | da |
| Numar viteze | 4 |
| Numar motoare | 1 |
| Capacitate de absorbtie | 1200 m³/h |
| Putere | 220 W |
| Putere iluminare | 2x3 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot maxim | 68 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 59.6x41x85.7-108.7 cm |
| Producător | Tornado |









