Caracteristici generale
| Tip hota | telescopică |
| Lăţime | 60 cm |
| Tip Absorbtie | evacuare ,
recirculare |
| Control | mecanic |
| Numar viteze | 2 |
| Numar motoare | 2 |
| Capacitate de absorbtie | 420 m³/h |
| Putere | 190 W |
| Tip iluminare | LED |
| Nivel de zgomot minim | 52 dB |
| Filtru | de grăsime |
| Culoare | inox |
| Dimensiuni generale (LxAxÎ) | 60x28,5x17,5 cm |
| Diametru tub de evacuare | 12 cm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Vesta |
| Cod EAN | 2099925700667 |
Specificațiile și imaginile produsului Hota Vesta BES60242/X sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.