| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 225 m³/oră |
| Consumul de energie | 17 W |
| Diametrul găurii de montare | 150 mm |
| Înălţime | 201 mm |
| Lăţime | 201 mm |
| Adâncime | 83 mm |
| Nivel de zgomot | 43 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
| Producător | Awenta |









