Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Material | plastic |
| Presiunea aerului de evacuare | 56 Pa |
| Max. flux de aer | 190 m³/oră |
| Consumul de energie | 18 W |
| Diametru | 128 mm |
| Diametrul găurii de montare | 125 mm |
| Adâncime | 87 mm |
| Nivel de zgomot | 35 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Intervalul temperaturii aerului | de uz casnic °C |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.4 kg |
| în plus | motor cu rulment cu bile |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Promistral WAY 125 BB sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.