| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | canal |
| Max. flux de aer | 240 m³/oră |
| Consumul de energie | 21 W |
| Diametrul găurii de montare | 150 mm |
| Înălţime | 150 mm |
| Lăţime | 150 mm |
| Adâncime | 89 mm |
| Nivel de zgomot | 40 dB |
| Voltaj | 220 V |
| Culoare | alb |
| Țara producătoare | Polonia |
| Producător | Awenta |









