Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Max. flux de aer | 305 m³/oră |
| Consumul de energie | 24 W |
| Viteza de rotatie | 2400 rp/m |
| Diametrul găurii de montare | 150 mm |
| Lăţime | 205 mm |
| Adâncime | 118 mm |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.92 kg |
| Țara producătoare | Germania |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de perete Blauberg Slim 150 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.