Caracteristici generale
| Numire | de uz casnic |
| Tipul de construcție | axial |
| Puterea | 0.014 kW |
| Presiunea aerului de evacuare | 33 Pa |
| Max. flux de aer | 105 m³/oră |
| Sistem de control | întrerupător |
| Consumul de energie | 14 W |
| Viteza de rotatie | 2300 rp/m |
| Clasa de eficiență energetică | А+ |
| Diametrul găurii de montare | 100 mm |
| Înălţime | 120 mm |
| Lăţime | 183 mm |
| Adâncime | 151 mm |
| Nivel de zgomot | 37 dB |
| Voltaj | 230 V |
| Grad de protecție | 24 IP |
| Intervalul temperaturii aerului | -20 +50 °C |
| Culoare | alb |
| Greutate | 0.89 kg |
| Țara producătoare | Germania |
| Dimensiuni | 18.3х18.3х15.1 cm |
Specificațiile și imaginile produsului Ventilator de evacuare Blauberg Ice 100-2 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.