Caracteristici generale
| Putere | 24 W |
| Numar piepteni | 8 |
| Lungimea minimă | 0.5 mm |
| Lungimea maximă | 25 mm |
| Lăţimea cuţitului | 46 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 1 ore |
| Autonomie | 100 min |
| Culoare | negru |
| Greutate | 290 g |
| Lungimea cablului | 2.4 m |
| Set | ulei ,
8 accesorii (1,5 mm, 3,0 mm, 4,5 mm, 6 mm, 10 mm, 13 mm, 19 mm, 25 mm) ,
perie de curățare ,
accesoriu de protecție pentru cuțit |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Wahl |
Specificațiile și imaginile produsului Aparat de tuns Wahl Magic Clip BLACK Cordless 5* (3026434) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.