Caracteristici generale
| Seria | Roma |
| Material carcasă | PAL |
| Culoare carcasă | nuc/antracit |
| Material fațadă | PAL |
| Culoare fațadă | antracit |
| Lăţime | 180 cm |
| Înălţime | 53 cm |
| Adâncime | 30 cm |
| Greutate | 30 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Trendy |
Specificațiile și imaginile produsului Comodă TV Trendy Roma 180 Walnut/Anthracite 180x53x30cm (GTR008127) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.