| Tip | de masă |
| Sursă de apă | butelie |
| Plasarea sticlei | sus |
| Apă | rece , caldă |
| Puterea de încălzire | 420 |
| Puterea de răcire | 80 Вт |
| Capacitatea de încălzire ? | 4 l/o |
| Capacitatea de răcire ? | 0.6 l/o |
| Temperatura de încălzire minimă | 85 |
| Temperatura de răcire minimă | 15 |
| Dulap încorporat | nu |
| Frigider incorporat | nu |
| Dimensiuni | 279x306x415 |
| Greutate neta | 4.9 kg |
| Greutate bruta | 3.9 kg |
| Culoare | alb |
| Țara de fabricație | China |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dafi |
| Cod EAN | 4840839003638 |









