Dozator apă de podea*
Culjare: albă
— Apă fierbinte și rece
Parametri tehnici:
Puterea de încălzire: 420 W
putere de răcire: 120 W
Încălzire: ≥85℃, ≥4 l/h.
Răcire: ≤15℃, ≥0.6 l/h.
Greutatea brută / netă: 7,0/8,4 kg
Dimensiuni: 296×300×830 mm
* Dozatorul se vinde făra butelie.
Nu necesită conexiune la apeduct.
| Tip | de podea |
| Sursă de apă | butelie |
| Plasarea sticlei | sus |
| Apă | rece , caldă |
| Puterea de încălzire | 420 |
| Puterea de răcire | 120 Вт |
| Capacitatea de încălzire ? | 4 l/o |
| Capacitatea de răcire ? | 0.6 l/o |
| Temperatura de încălzire minimă | 85 |
| Temperatura de răcire minimă | 15 |
| Dulap încorporat | nu |
| Frigider incorporat | nu |
| Dimensiuni | 296x300x830 |
| Greutate neta | 7 kg |
| Greutate bruta | 8.4 kg |
| Culoare | alb |
| Țara de fabricație | China |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Dafi |
| Cod EAN | 4840839003737 |









