| Colecția | Waves |
| Tipul | covoraș la ușă |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 200x280 cm |
| Lungimea | 280 cm |
| Lățimea | 200 cm |
| Grosimea | 3 mm |
| Densitatea | 1500 puncte/m² |
| Culoare | verde |
| Ornament | abstracție |
| Conținut | bumbac , poliester |
| Țara producătoare | Belgia |
| Producător | Louis de Poortere |









