| Colecția | Mad Man |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 170x240 cm |
| Lungimea | 240 cm |
| Lățimea | 170 cm |
| Grosimea | 3 mm |
| Suprafața | 4.08 m² |
| Densitatea | 1500 puncte/m² |
| Culoare | bej/gri |
| Ornament | geometrie |
| Conținut | bumbac |
| Țara producătoare | Belgia |
| Destinaţie | living , coridor , dormitor , camera copiilor |
| Producător | Louis de Poortere |









