Caracteristici generale
| Colecția | Mad Men |
| Tipul | covor |
| Forma | dreptunghiulară |
| Dimensiuni | 230х330 cm |
| Lungimea | 330 cm |
| Lățimea | 230 cm |
| Grosimea | 3 mm |
| Densitatea | 1500 puncte/m² |
| Culoare | gri/auriu |
| Ornament | geometrie |
| Conținut | bumbac ,
poliester |
| Țara producătoare | Belgia |
| Destinaţie | living ,
coridor ,
dormitor ,
camera copiilor |
Specificațiile și imaginile produsului Covor Louis de Poortere Mad Men 8928 Central Yellow 2.30x3.30m sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.