| Tip | portable |
| Putere totală | 10 W |
| Frecvență minimă reproductibilă | 70 Hz |
| Frecvență maximă de reproductibil | 20000 Hz |
| Material | plastic |
| Culoare | negru |
| Alimentare | acumulator |
| Timpul de muncă | 12 ore |
| Interfețe | Bluetooth , USB Type C |
| Версия Bluetooth | 5.3 |
| Dimensiuni | 105x105x44 mm |
| Greutate | 0.4 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Klipsch |









