Caracteristici generale
| Tensiune | 6 V |
| Capacitate | 4.5 Ah |
| Lungime | 70 mm |
| Lățime | 47 mm |
| Înălțime | 100 mm |
| Dimensiuni | 70х47х100 mm |
| Greutate | 0.86 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Gembird |
| Cod EAN | 8716309020657 |
Specificațiile și imaginile produsului Bateria acumulatorului Gembird 6V 4.5AH (BAT-6V4.5AH) sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.