| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 31 litri |
| Deschidere usa | mâner |
| Puterea de ieșire a microundelor | 1000 W |
| Putere grill | 800 W |
| Tip grill | quartz |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.5 cm |
| Adâncime | 46.8 см |
| Culoare | inox |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Whirlpool |
| Cod EAN | 8003437397325 |









