Gratar pentru mese flexibile
Savureaza paine cu mozzarella prajita si pui suculent la gratar cu cuptorul nostru cu microunde. Functia suplimentara de Grill te ajuta s
Microundele — scurtatura din bucatarie
Functia microunde este o scurtatura pentru mese rapide si delicioase. Prin atingerea unui buton, poti topi ciocolata, decongela caserola preferata sau poti reincalzi rapid mancarea ramasa. Este modul rapid si usor de a crea mese delicioase.
Dezgheata rapid mancarea cu functia noastra de decongelare
Mancarea congelata este gata rapid datorita functiei de decongelare a microundelor. Dupa ce ai selectat tipul si greutatea alimentului, microundele calculeaza automat durata necesara. Apoi, are loc decongelarea prospriu-zisa, iar aroma si textura preparatului se mentin.
| Tip | cu grill |
| Panou comanda | digital |
| Display digital | da |
| Ceas digital | da |
| Timer | da |
| Capacitate | 25 litri |
| Diametru platou rotativ | 27 cm |
| Deschidere usa | buton |
| Puterea de ieșire a microundelor | 900 W |
| Nivele Putere | 8 |
| Putere grill | 1000 W |
| Iluminare interioara | da |
| Semnal sonor | da |
| Dezghețare | da |
| Lăţime | 59.5 cm |
| Înălţimea | 38.8 cm |
| Adâncime | 37.7 см |
| Culoare | inox |
| Greutate | 15.7 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Electrolux |









