| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 860х510 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400х400 mm |
| Adâncime cuvă | 200 mm |
| Material ? | sticlă călită , inox |
| Culoare | negru |
| Finisaj suprafaţă | lucioasă |
| Grosime | 8 mm, 1 mm |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 110 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
| Producător | Teka |








