| Tip montare | încastrabilă |
| Formă | dreptunghiulară |
| Versiune montare | reversibilă |
| Număr cuve | 1 |
| Aripă | da |
| Dimensiuni | 780x480 mm |
| Dimensiuni cuvă | 400x400 mm |
| Adâncime cuvă | 230 mm |
| Material ? | piatră artificială , inox |
| Culoare | bej |
| Finisaj suprafaţă | lustruită |
| Scurgere preaplin | da |
| Sifon inclus | da |
| Diametrul găurii de scurgere | 90 mm |
| Inclus în set | supapă de coș 3 "1/2 |
| Producător | Florentina |









