Caracteristici generale
| Turația în gol | 2600 min‾¹ |
| Lungime cursă | 22 mm |
| Adâncime de tăiere în lemn | 100 mm |
| Ad. de tăiere în prof. metalice | 6 mm |
| Alimentare | acumulator |
| Acumulator | Li-ion 18 V |
| Greutate | 1.62 kg |
| În plus | fara acumulator |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 2100001220211, 4006825644951 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău sabie Einhell TE-AP 18/28 Li SOLO 18 В sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.