| Tip | scarificator |
| Alimentare | pe baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 21 V |
| Materialul carcasei | oţel |
| Numărul de cilindri | 4 |
| Sistem cilindric | dinți |
| Lățimea maximă de lucru | 22 cm |
| Funcția de scarificare | da |
| Greutate | 5.2 kg |
| În plus | fără baterii și încărcător |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Daewoo |







