| Tip | aerator-scarificator |
| Alimentare | pe baterie |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 40 V |
| Materialul carcasei | plastic |
| Sistem cilindric | dinți |
| Lățimea maximă de lucru | 35 cm |
| Capacitate casetă de colectare | 20 l |
| Reglarea înălțimii | 3 regimuri |
| Înălțime de lucru | - 10/10 mm |
| Funcția de scarificare | da |
| Greutate | 10 kg |
| În plus | fără baterii și încărcător |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Greenworks |





