| Tip | aerator-scarificator |
| Alimentare | pe benzina |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul cilindrului | 196 cm3 |
| Puterea motorului | 5.2 h/p |
| Materialul carcasei | plastic |
| Numărul de cilindri | 6 |
| Sistem cilindric | dinți |
| Lățimea maximă de lucru | 38 cm |
| Capacitate casetă de colectare | 40 l |
| Înălțime de lucru | - 10/0 mm |
| Funcția de scarificare | da |
| Greutate | 40 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Kraft&Dele |









