Caracteristici generale
| Diametrul maxim de tăiere | 25 mm |
| Acumulator in set | da |
| Incarcator in set | da |
| Numărul de baterii incluse | 1 |
| Capacitatea bateriei | 2 Ah |
| Greutate | 630 g |
| Altele | двойной аккумулятор 16,8 Вт |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | RTRMAX |
Specificațiile și imaginile produsului Focatoare cu baterie RTRMAX RTM9125 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.