Caracteristici generale
| Duze | pentru arbuști ,
pentru crengi |
| Lungimea barului | 182 cm |
| Bara | telescopic |
| lungimea lamei | 400 mm |
| Lungimea pânzei de ferăstrău | 170 mm |
| Sursă de alimentare | acumulator |
| Tip de baterie | Li-Ion |
| Tensiunea bateriei | 18 V |
| Viteza lanțului | 3.76 m/s |
| Unghiul de înclinare | 90 ° |
| Greutate | 3.9 kg |
| Capacitatea rezervorului de ulei | 0.125 L |
| Specificații suplimentare | fără baterie și încărcător |
Alte informații
| Garanție | 12 luni |
| Producător | Einhell |
| Cod EAN | 4006825601275 |
Specificațiile și imaginile produsului Fierăstrău de taiat la înălțime Einhell 34.108.00 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.