| Tip | aerator-scarificator |
| Alimentare | pe benzina |
| Puterea motorului | 4300 W |
| Tip motor | 4 timpi |
| Volumul cilindrului | 208 cm3 |
| Puterea motorului | 5.8 h/p |
| Capacitatea rezervorului de combustibil | 3.6 l |
| Lățimea maximă de lucru | 40 cm |
| Capacitate casetă de colectare | 50 l |
| Reglarea înălțimii | 5 regimuri |
| Înălțime de lucru | - 15/15 mm |
| Funcția de scarificare | da |
| Greutate | 35 kg |
| Garanție | 24 luni |
| Producător | TehnoWorker |
| Cod EAN | 6427365022159 |








