Caracteristici generale
| Putere | 1350 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 3.5 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 7 |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 305x230x265 mm |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 3.17 kg |
| Producător | Esperanza |
| Cod EAN | 5901299965511 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Esperanza Patate Fritte EKA002 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.