Aero-fritiera KD4109 este un aparat eficient și modern cu o capacitate mare de 8 litri, perfect pentru prepararea mâncării sănătoase pentru întreaga familie. Datorită puterii de 2200 W și tehnologiei de aer cald, puteți prăji, coace, gătit la grătar și încălzi alimentele fără a folosi grăsimi. Dispozitivul este echipat cu un ecran LED și moduri de gătire presetate, care simplifică prepararea diverselor feluri de mâncare zilnice.
| Putere | 2200 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 8 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 10 |
| Culoare | argintiu/negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6.7 kg |
| Producător | Kraft&Dele |
| Cod EAN | 5903957016436 |









