| Putere | 2000 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 4.5 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 8 |
| Culoare | negru |
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 9.82 kg |
| Producător | Maestro |
| Cod EAN | 4820268321718 |









