Caracteristici generale
| Putere | 2000 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 6 l |
| Tip de controlul | digital |
| Temperatura max | 230 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 12 |
| Culoare | alb |
| Dimensiuni | 390х276х335 mm |
| Greutate | 5 kg |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Producător | Mova |
| Cod EAN | 6978794730356 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Mova FD10S Pro White sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.