Caracteristici generale
| Tip de curățare | uscat ,
umed |
| Consum energetic maxim | 450 W |
| Volumul rezervorului de apă curată | 0.8 l |
| Volumul rezervorului de apă murdară | 0.7 l |
| Nivel de zgomot | 71 dB |
| Control de putere | da |
| Alimentare | acumulator |
| Timp de incarcare a bateriei | 280 min |
| Autonomie | 46 min |
| Capacitatea bateriei | 4000 mAh |
| Baterie inclus | da |
| Stație de încărcare | da |
| Suport de perete | nu |
| Dimensiuni | 1240x332x320 mm |
| Greutate | 0.6 kg |
| Culoare | negru |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 6 kg |
| Producător | Mova |
| Cod EAN | 6978794731995 |
Specificațiile și imaginile produsului Aspirator vertical Mova M50 Black sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.