Caracteristici generale
| Putere | 1700 W |
| Bol detaşabil | da |
| Volumul cupei | 8 l |
| Tip de controlul | digital |
| Timer | 0-60 min |
| Temperatura max | 200 °C |
| Display | da |
| Acoperire antiaderentă a vasului | da |
| Auto power off | da |
| Numărul de programe | 7 |
| Tipul de programe | tort ,
cartofi pai ,
friptură ,
pui ,
peşte ,
creveți ,
pizza |
| Culoare | negru |
| Dimensiuni | 305x265x469 mm |
| Lungimea cablului de alimentare | 1 m |
Alte informații
| Garanție | 24 luni |
| Greutatea brută | 8.54 kg |
| Producător | Muhler |
| Cod EAN | 3800139221676, 3800139221737 |
Specificațiile și imaginile produsului Aerogril Muhler MFX-815 sunt cu titlu de prezentare și pot diferi de cele reale. Vă recomandăm să concretizați la cumpărare prezența funcțiilor și specificațiilor dorite.